top of page

TARIMSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ

Çiftçilerimize ait sera, bahçe ve hobi bahçelerini yerinde inceleyerek çözümler sunmaktayız. Sizleri de yerinizde ziyaret etmemizi isterseniz telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır.  

Toprağınızı dikime hazırlayın

 

Toprak bünyesinde birçok yararlı ve zararlı bakterileri birlikte barındırmaktadır. Bitkinizi toprakla buluşturmadan önce yapacağınız işlemler bitkinizin daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmasına katkı sunacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu amaçla topraktaki zararlı bakterileri yok ederek daha kaliteli bir üretim yapmanızı sizlere sağlayabiliriz.

Toprağınızı dikime nasıl hazırlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

fidan-dikme-1.jpg
domatesin-yararlari-shutter_1_1_15671605
thumbs_b_c_413689c7af4f4287e8c46fdedfa50
Hobi bahçeleri

Yoğun çalışma temposundan bir nebze olsun uzaklaşmak için en güzel aktivite bir hobi bahçesi oluşturmak. Hobi bahçenize dikeceğiniz bitkilerinizi dışarıdan birçok faktör etkileyebilir. 

Hobi bahçenize dikeceğiniz bitkilerinizin uzun süre yapraklarını dökmemesi ve suya ihtiyaç duymadan yeşilliğini koruyabilmesi önemli. Hobi bahçelerinizin peyzaj çalışmasına ve dikeceğiniz bitki çeşitlerinize uzman bir ziraat mühendisi eşliğinde karar vermek isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiz.

1204487179950.jpg
Bitki Koruma ve Gübreleme

Birçok emek çekerek dikmiş olduğunuz bitkilerinizin zararlı haşereler tarafından tahrip edilmesine bitki koruma ürünlerimiz sayesinde izin vermiyoruz. Kullanmış olduğumuz bitki koruma ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ruhsatlı ve uygun dozajlarda kullanıldığında insan sağlığına zararsızdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca haşerelerden kurtarmış olduğumuz bitkilerinizi, gübreleme yöntemlerimizle bitkilerinizden alabileceğiniz maksimum faydayı sağlamayı hedefliyoruz. Sizde zararlı haşerelerden kurtulup sağlıklı bir bitki yetiştirmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

412877.jpg
bottom of page